خرید cccam

سلام دوستان. هر آموزشی خواستین بگین در سایت قرار میدم/ همچنین می توانید هر آموزش راه اندازی سی سی کم رو خواستین بگین تا براتون ایمیل کنم.
 آموزش نصب سی سی کم در
iStar X20000
ابتدا: اینترنت را به ریسیور برسونید سپس F1 + 1111 را بزنید و گزینه اخر (انیبل اینترنت) را با زدن اوکی انتخاب کنید سپس F1+6666 را بزنید و از سرور ۱ تا ۷ میتونید به ترتیب لاینهای اکانت را وارد کنید برای این کار مثلا سرور یک را انتخاب کنید بر روی NEWE CS اوکی کنید و CCCAM را انتخاب کنید سپس بجای شماره ۱ هاست یا ایپی را وارد کنید در قسمت دوم (پایین شماره یک) پورت را (PORT) را وارد کنید و در اخر در قسمت ۴و۵ یوزر پسورد را وارد کنید و با زدن اوکی سیو نمایید مثال : اکانت خریداری شده به این شکل هست C: Url Port User Pass
خرید سی سی کم
چنانچه اکانت خریداری شده بیشتر از ۱ لاین بود بقیه لاینها را به همین ترتیب در سرورهای ۲ تا ۷ وارد کنید
 آموزش نصب سی سی کم در رسیور

StarMax 5000

خرید سی سی کم

به دقت مراحل را انجام بدهید. ۱:ابتدا آ خرین ورژن نرم افزاری را ردی دستگاه بریزید ۲:طبق تصویر زیر به گزینه های مشخص شده بروید..

خرید سی سی کم

:در قسمت upgrade Mode گزینه ALL CODE را قرار دهید و در قسمت Upgrade File گزینه SOFT یا همان فایلی که دانلود کردید و در فلش ریختید را انتخاب کنید….. حال Start را بزنید و گزینه YES را انتخاب تا دستگاه اپگرید شود.

خرید سی سی کم

۴:بعد از اپگرید باید عمل ریست فکتوری یا همان تنظیمات کارخانه ای را انجام بدهید.. طبق تصویر زیر عمل کنید.. به قسمت System Setup و سپس Database Reset بروید و رمز ۰۰۰۰ را وارد کنید..

خرید سی سی کم

۵:طبق تصاویر زیر هر چهار گزینه را به ترتیب ok و سپس yesکنید..

خرید سی سی کم

۶:در این مرحله میتوانید لیست کانال های چیده شده را به دستگاه بریزید و این مرحله اختیاری است.. ۷:به مانند اپگرید کردن دوباره به قسمت USB بروید و فایل لیست کانال ها را تزریق کنید…با این تفاوت که این بار به جای استفاده از گزینه Allcode باید حتما گزینه userdb را انتخاب کنید و در قسمت Upgrade File گزینه LIST را انتخاب کنید.. به عکس زیر توجه کنید..

خرید سی سی کم

۸:بعد از اپگرید و تزریق لیست کانال ها باید تنظیمات اکانت و همچنین مودم را انجام دهید.. ابتدا به System Setup و سپس به IP Settings بروید.. به مانند تصویر زیر:

خرید سی سی کم

۹:گزینه DHCP را ON کنید و EXIT را در ریموت کنترل بزنید و صبر کنید تا دستگاه از مودم IP دریافت کنید.. باید پیغام Sucsecfull را دریافت کنید.. این نشان دهنده رسانده شدن اینترنت به دستگاه است..

خرید سی سی کم

۱۰:دوباره به IP Settings بروید و گزینه App Selected را به CCCAM تغییر بدهید.. توجه داشته باشید در مدل ۵۱۰۰ باید چند بار دکمه صفر را بزنید تا دکمه قرمز طبق تصویر زیر ظاهر بشود.. اما در ۵۰۰۰ این دکمه وجود دارد.

خرید سی سی کم

۱۱:بعد از زدن قرمز در ریموت کنترل وارد صفحه زیر میشوید و مشخصات اکانت خود را که از ما دریافت کردید وارد مکیند

خرید سی سی کم

توجه داشته باشید در قسمت دایره که مشخص کردم مشخصات سرور ۱ را وارد میکنید و سپس سرور ۲ و در اخر سرور ۳ را وارد کنید…به این نکته توجه داشته باشید که طبق تصویر بالا Auto Connect ِباید روی on باشد و سپس گزینه Login را انتخاب و ok کنید.. در صورتی که مشخصات اکانت را درست وارد کرده باشید باید با پیغام Login Sucsecfull در هر سه سرور رو به رو بشین..
 iStar X99
 آموزش نصب سی سی کم ماهواره
iStar X4000

۱٫ ابتدا فايل را دانلود كرده و توسط notepad باز ميكنيم و اکانت سیسکم رو طبق عکس وارد میکنیم و در اخر گزینه File رو میزنیم و در قسمت Save As رو انتخاب و با اسم CCcam. cfg ذخیره میکنیم (دانلود فایل پلاگین آماده برای ر سیور (همراه اموزش))

 

خرید سی سی کم

 

 

 

۲٫ در اینجا فایل CCcam. cfg داخل فلش یو اس بی ریخته و به رسیور وصل میکنیم و منو را زده و به قسمت بروزرسانی میریم۳٫ در این مرحله به قسمت بروز رسانی با یو اس بی میریم و در سمت راست گزینه حالت بروزرسانی رو با جهت دادن بروی Cccam newcam میزاریم و در پایین بروزرسانی فایل CCcam. cfg رو انتخاب میکنیم بروی شروع اوکی میکنیم ۴٫ بروی شروع اوکی میکنیم و پیغامی رو که میده رو هم بله رو انتخاب میکنیم تا فایل انتقال پیدا کنه ۵٫ و در اخر پیغام بروزرسانی موفق داده میشه در اینجا Exit کرده و بروی یک کانال کارتی میریم تا باز بشه با اين روش كانالها باز خواهد شد در صورتي كه كانالها باز نشدند مجددا به نحوه وارد كردن اطلاعات سي سي كم خريداري شده در فايل ضميمه دقت كنيد

Star Sat 1000

با سلام ۱- اینترنت را به دستگاه برسانید ۲- با استفاده از منو های مخفی F1 + 111 و F1 + 000 رو بزنید بخش های مورد نظر را فعال کنید. (در ورژن ۱٫۶۱ این منو ها از کار افتاده است و باید از ورژن های دیگر استفاده نمایید) ۳- دکمه MENU را بزنید ، سپس تصویر زیر ظاهر می شود :

 

۴- بروی گزینه Expansion بروید و گزینه Network Application را انتخاب نمایید (مطابق تصویر) :

۵- سپس همچین منویی ظاهر می شود ، بروی یکی از سرور های خاموش شده و بی کار که معمولا از شماره ۱ تا ۲۰ می باشد بروید و آن را فعال کنید و اطلاعات اکانت سی سی کم را که از آنجایی که خریدید دریافت نمایید و وارد کنید. حتما توجه کنید که سرور های غیر فعال و خاموش را ویرایش کنید تا شیرینگ رایگان به مشکل بر نخورد. همچنین در قسمت IP/URL حتما IP سرور را از انجایی که اکانت خریدید دریافت کنید و وارد نمایید ، بنده تا حالا موفق به اتصال از طریق هاست یا URL نشده ام. با استفاده از کلید سبز رنگ می توانید سرور خاموش و یا غیر فعال را روشن کنید.

۶ – منوی وارد کردن اطلاعات بدین صورت می باشد برای وارد کردن اعداد باید از اعداد روی ریموت کنترل استفاده کنید

– پس از وارد کردن اطلاعات ، کلا از منو خارج شوید و بهتره ریسیور را از پشت خاموش روشن کنید و دوباره که به این منو و شماره سرور مورد نظر میروید باید گزینه Connected را مشاهده نمایید : (مطابق تصویر) به اطلاعاتی که جلوی عبارت Connected می باشد توجه نکنید برای هر کسی ممکن است چیز متفاوتی نوشته شده باشد همچنین بار اول جلوی این عبارت خالی می باشد و پس از باز کردن کانال اطلاعات جلوش نوشته میشه. حالا می توانید بروی یک کانالی که با سی سی کم باز می شود بروید و لذت ببرید !

Titanium 20000

آموزش راه اندازي CCCAM در تيتانيوم ۲۰۰۰۰  اموزش راه اندازی Cccam بروی Titanium 20000 FULL HD اول اینکه مودم adsl بروی نوع کانکشن pppoE تنظیم شود یعنی پسورد و یوزر در خود مودم ست باشد یعنی با روشن کردن مودم خودش به شکل اتو به ISP مورد نظر متصل شود نیاز ایجاد کانکشن در PC نباشد (نیاز به PC نیست) کابل شبکه را از مودم به پشت رسیوربه لن وصل کرده سپس وارد منو رسیور شده کلید F1+111 را زده گزینه ۶ را انتخاب کنید تا قسمت LAN رسیور فعال شود . سپس وارد منو شده در قسمت expansion را زده وارد گزینه IP Setting شده و کلید ابی را زده تا سپس پیامی ان را YES کنید و OK کنید تا رسیور ریست شود دوباره به IP Setting برگشته و مشخصات را می بیند در زیر نوار ابی رنگ باید گزینه کانکت نوشته شده باشد حالا وارد قسمت Server Setting بوسیله ریموت رسیور و کلیدهای VOL+/VOL- گزینه گه زیرش نوشته CCCAM را پیدا کرده و کلید سبز رنگ را زده حالا سرور اماده وارد کردن مشخصات اکانت CCCAM شما هست بروی قسمت OK کرد و بوسیله جدول کیبوری که باز میشود مشخصات اکانت خود را کرده (در هر قسمت با کلید F1 جدول را کامل پاک کرده و مشخصات اکانت خود را وارد) ای پی یا هاست پورت یوزر نیم پسورد مشخصات را دقیق وارد کرده سپس کلید سبز را زده تا به سرور وصل شود در زیر نوار ابی رنگ کلمه کانکت ظاهر شده به همراه کاید اول و اخر موجود در سرور این نشان میدهد که شما به سرور وصل شدید بروی کانال کارتی رفته ۲ یا ۳ ثانیه صبر کنید تا باز شوند هر کانالی که با CCCAM باز شود سیستم که فعال است در نوار ابی رنگ پایین زمان تغییر کانالسبز رنگ مشخص است

Strong 4902

برای راه اندازی شیرینگ سپس کابل شبکه رو به دستگاه میزنید / قبل از هر چیز ۶۹۶۹ میزنید بعد میرید در منو در قسمت option گزینه Sssp را انتخاب می کنید و در قسمت IP addres گزینه on رو میزنید، دکمه قرمز را فشار می دهید تا بطور اتوماتیک تمام مشخصات شما ثبت بشه بعد رو کانالی کارتی رفته ۸۲۸۱ بزنید و از بین CCcam و newcam ، سی سی کم رو انتخاب کنید و مشخصات سرورت را وارد دکمه کانکت را فشار بدهید توجه داشته باشید : مشخصات اکانت بایستی مشابه زیر باشه [CS Information] #——————————————————- slot0 = { name: SRT1 ip: bahrain. dyndns. org user: test password: test protocol: cccam ++++++mode: auto ++++++index: 0 port: 5000 timeout: 3 } slot1 = { name: SRT2 ip: 192.11.22.33 user: test password: test protocol: newcamd525 deskey: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 ++++++mode: auto ++++++index: 0 port: 16400 timeout: 3 } slot2 = { name: Connection_2 ip: 192.168.2.111 user: test password: test protocol: cccam ++++++mode: auto ++++++index: 0 port: 12000 timeout: 3 } slot3 = { name: ip: user: password: protocol: newcamd525 deskey: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 ++++++mode: auto ++++++index: 0 port: 10500 timeout: 3

Star Sat 2000

برای راه اندازی cccam: 1- ابتدا وارد منو شده وارد منوی گسترش يا تنظيمات ۲-دکمهok را زده و بعد وارد راه اندازی شبکه شده سپس باز هم ok 3-در تنظیم سرور پنجره ای باز میشه که ۴۰ صفحه داره از صفحه ۱ تا ۱۶ میتونید سرور مورد نظر خودتون رو وارد کند از ۱۷ تا ۴۰ برای سرور دستگاه به صورتG-Share و Gsh2 هست که اونها رو دستکاری نمی کنیم اگر می خواهیم غیرفعال باشد دکمه آبی رو در هر صفحه می زنیم برای وارد کردن cccam خودمون مثلا” صفحه ۱ رو انتخاب کرده گزینه آخر را بهcccam عوض می کنیم بعداطلاعات رو به ترتیب آدرس سرور- پورت – یوزر- پسورد رو منتقل میکنیم درضمن کلیدهای چهار رنگ که توضیحات رو داره در نوار پایین مشخص هست این رواضافه کنم زبان فارسی دستگاه خیلی کامله و سرعت وصل شدن سرور حتی با سرعت پایین هم بسیار بالا هست. این رو هم اضافه کنم که اگر می خواهیداکانت رایگان دستگاه فعال نشه در اولین ارتباط با لن و اینترنت دکمهF1 رو در صفحه ۴۰ نزنید تاload defaultنشه چون اکانت دستگاه فعال میشه و تاریخ می خوره

 

 

 

 

 

 

 


Xcruse HD

خرید سی سی کم
برای استفاده سی سی کم در ریسیور ایکس کروز ۴۰۰ ابتدا فایل پلاگین سی سی کم که هنگام خرید از فروشندگان سی سی کم دیافت میکنید رو از حالت زیپ خارج کرده و سپس به داخل فلش یو اس بی بریزید و فلش را پشت ریسیور بزنید و اول از دکمه ریموت کنترل ریسیور را فرمت کنید و پس از ری استارت شدن دستگاه دوباره دکمه دانلود را بزنید تا پلاگین جدید دانلود شود و سپس بعد از ری استارت شدن مجدد دستگاه به داخل منو رفته و قسمت پلاگین بروید و گزینه xcamclient رو استارت کنید بعد به روی یک شبکه کارتی بروید تا شبکه ها باز شوند اگر باز نشد چند مورد قابل ذکر را برسی کنید ۱- اگر شبکه ای باز نشد اینترنت خود را بررسی کنید ببینید ایا اینترنت به ریسیور رسیده یا نه ۲- اگر موقع استارت کردن xcamclient با error مواجه شدید مشکل از سی سی کم شما خواد بود

VU+SOLO

کاملترین آموزش راه اندازی سی سی کم در کل سایت های سی سی کم فارسی برای اولین بار توسط جهان سی سی کم ۱٫ جدیدترین امولاتور و ppanel را که در این پست بارگذاری کرده ام را دانلود و به ترتیب زیر نصب کنید – در صورتی که سیستم عامل شما یکی از نسخه های مایکروسافت باشد شما جهت اتصال به نسخه لینوکسی به نرم افزاری های همچون FileZilla احتیاج دارید – پس فایل زیلا را هم از فایل های بارگذاری شده زیر دانلود کنید – بواسطه کابل شبکه رسیور را به کامپیوتر یا لپ تاپ وصل کنید توسط ping می توانید از وصل بودن دستگاه مطمئن شوید – فایل زیلا را ران کنید از قسمت SETUP و بعدش SYSTEM وبعدش NETWORK آپی آدرس خود را بیابید و در قسمت HOST وارد کنید در قسمت یوزر نیم root راوارد کنید نیازی به وارد کردن پسورد و پورت نیست و در نهایت کانکت شوید – حال امولاتور و ppanel را که قبلا دانلود و آنزیپ کرده اید را از منو سمت چپ فایل زیلا به منو سمت راست که در واقع همان فایل سیستمی رسیور شما می باشد کشیده و در tmp بیاندازید (کار شما با فایل زیلا تمام است) – با زدن دکمه سبز و سپس زرد وارد منو addons manager شوید (این قابلیت و این آموزش مخصوص ایمیج های black hole می باشد) – حال با استفاده از قابلیت manual install ipk شروع به نصب تمام ipk فایل ها کنید و در نهایت سیستم را ریبوت کنید – فایل cccam. cfg را با استفاده از فایل زیلا در پوشه var/etc بریزید تا اینجا رسیور شما مجهز به ابزارات cccam گردیده است ۲٫ از سایت سی سی کم خریداری کنید ۳٫ با زدن دکمه سبز وارد منو blackhole green panel شوید حال پلاگین نصب شده cccam را با نام cccam info 1.3a را مشاهده می کنید وارد آن شوید و سپس دکمه زرد را بزنید یا منو remot box را انتخاب کنید ۴٫ دکمه سبز را بزنید تا وارد محیط مربوطه جهت وراد کردن پارامترهای پروتکل سی سی کم شوید ۵٫ یک نام برای پروفایل خود انتخاب کنید نظیر Greencam 6. در قسمت ip آدرس ip یا url داده شده را وارد نمایید ۷٫ یوزر و پسورد و پورت داده شده هم را وارد کنید و از منو خارج شوید در صورتی که از دو یا سه سرور اکانت گرفته اید برای مابفی هم به همین ترتیب اکانت ایجاد کنید ۸٫ حال با دکمه exit به محیط black hole green panel برگشته و پلاگین pppanel را انتخاب کنید ۹٫ ار منو مربوطه وارد گزینه سوم یا همان emulator manager شوید مدل single cam را انتخاب کنید و پس از آن مدل cccam و در نهایت ابتدا enable کنید و بعد restart cccam در صورتی که : – در وارد کردن پارامترها اشتباه نکرده باشید – اتصال رسیور شما با اینترنت برقرار باشد (ار منوی network test می توان از صحت اتصال صحیح دستگاه به شبکه اطمینان حاصل کرد یا بعضی وقت ها با یک network restart مشکلات حل می شود) – سرور قطع نباشد – کانال انتخابی جزو پکیج باشد – حوصله بین ۲ تا ۱۰ ثانیه ای برای بازگشایی داشته باشد روش بالا جواب می دهد و ۱۰۰ درصد توسط خود بنده تست گردیده است

آموزش نصب سی سی کم